• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

11 листопада 2017 року відбудеться презентація проектів, учасників конкурсу «Громадський бюджет – 2018»

11 листопада 2017 року об 12:00 год. в приміщенні конференційної зали ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбудеться «Ярмарок проектів», що має на меті публічну презентацію проектів, за які зараз проходить голосування в рамках конкурсу «Громадський бюджет-218».

Запрошуємо всіх бажаючих криворіжців відвідати цей захід, де ви матимете змогу поспілкуватись з авторами конкурсних пропозицій та дізнатися з перших вуст про деталі проектів які вас зацікавили.

Автори, які зареєструвалися на захід, публічно продемонструють свій проект та нададуть відповіді на запитання всіх бажаючих і зацікавлених учасників заходу.

Відвідувачі матимуть можливість отримати консультацію щодо голосування за проекти, та у разі бажання, проголосувати під час заходу за допомогою електронної системи Громадський проект.

Довідково:

Голосування триватиме до 20 листопада 2017 року включно.

В електронному вигляді проголосувати можна на сайті gb.kr.ua

Крім того, щодня з 8.30 до 17.00 год, окрім вихідних, мешканці міста зможуть віддати свої голоси за той чи інший проект, звернувшись на дільниці для голосування, що розташовані в виконкомах районних у місті рад.

Також дільниця для голосування працює в Центрі надання адміністративних послуг ВІЗА виконкому міської ради. Графік роботи : щодня з 9:00 до 17.00 год. та в суботу з 9.00 до 14.00 год.

Консультації щодо участі в Ярмарку проектів та голосування можна отримати за телефоном: 74 84 75.