• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини Громадський бюджет Кривий Ріг Кривий Ріг реалізація проєктів Громадського бюджету

У ПОЛТАВІ ВІДБУВСЯ IV МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМУ ПРАКТИКІВ ПАРТИЦИПАЦІЇ

17-18 січня 2020 року у Полтаві відбулася головна «партиципативна» подія року – IV Міжнародний форум практиків партиципації 2020, в якому взяли участь близько 250 представників з України, Грузії, Португалії, Польщі, Молдови, Великої Британії. Під час проведення форуму обговорювалися особливості партиципаторного бюджетування в містах та ОТГ.

Урочисте нагородження переможців конкурсу «Громадський бюджет-2020»

29.11.2019 року в залі засідань виконкому Криворізької міської ради відбулась визначна для активної громадськості міста подія – вручення сертифікатів авторам проєктів-переможців конкурсу «Громадський бюджет-2020».

В Кривому Розі відбувся Ярмарок проєктів конкурсу «Громадський бюджет – 2020».

19.10.2019 в Державному вищому навчальному закладі «Криворізький національний університет» відбувся «Ярмарок проєктів», що мав на меті інформаційну підтримку конкурсантів та передбачав публічну презентацію конкурсних пропозицій із запрошенням усіх зацікавлених мешканців міста.

УВАГА! 02 липня 2018 року стартує прийом проектів для участі у конкурсі "Громадський бюджет - 2019"

02 липня 2018 року розпочинається прийом проектних пропозицій мешканців для участі у конкурсі проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2019 році.