• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини Громадський бюджет Кривого Рогу реалізація проектів Громадського бюджету

ФОРУМ з підготовки проектів "Громадський бюджет-2019"

20 липня о 10:00 год. у приміщенні КЗ "Палац культури «Тернівський» (ПК «Центральний», вул. Мусоргського, 19) для громадськості Кривого Рогу відбудеться форум із підготовки проектів "Громадський бюджет-2019" (з метою підвищення рівня написання проектів).

Продовжуємо навчатись писати проекти для участі в конкурсі "Громадський бюджет"

До уваги всіх бажаючих зробити своє місто кращим - провести фестиваль чи збудувати дитячий майданчик, здійснити заходи в сферах охорони здоров’я чи фізичної культури та спорту, впровадити енергозбе-рігаючі технології чи модернізувати міську інфраструктуру У В А ГА !!!

УВАГА! 02 липня 2018 року стартує прийом проектів для участі у конкурсі "Громадський бюджет - 2019"

02 липня 2018 року розпочинається прийом проектних пропозицій мешканців для участі у конкурсі проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2019 році.

Відбулося перше засідання ради з проведення конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет» 2019

15 червня 2018 року в залі засідань виконкому Криворізької міської ради відбулося перше засідання ради з проведення конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2019 році. До участі у заході були запрошені члени ради з проведення конкурсу та автори минулорічних проектів-переможців .

ГРОМАДСЬКА СУБОТА на EUROFEST

Запрошуємо активних містян, які прагнуть зробити Кривий Ріг ще кращим, на локацію "Кривий Ріг – це Європа". Тут ви зможете дізнатися всю інформацію про конкурс "Громадський бюджет", умови участі, терміни, етапи проведення, які проекти можуть бути подані та інше.

Проведено дводенний семінар "Громадський бюджет: запрошення до діалогу"

Протягом двох днів 4-5 квітня 2018 року виконкомом Криворізької міської ради в межах співпраці з МГО "Фундація українсько-польської співпраці ПАУСІ" та реалізації проекту "Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку" було проведено семінар "Громадський бюджет: запрошення до діалогу".

Дводенний семінар "Громадський бюджет: запрошення до діалогу"

4-5 квітня 2018 року відбудеться семінар "Громадський бюджет: запрошення до діалогу», що проводиться виконкомом Криворізької міської ради в межах співпраці з МГО «Фундація українсько-польської співпраці ПАУСІ» та реалізації проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку»

Влада та молодь обговорює основні засади положення "Громадський бюджет-2019"

15 березня 2018 року у виконкомі Криворізької міської ради провели засідання круглого столу з молоддю щодо обговорення проекту рішення "Про проведення конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2019 році.

Обговорено питання участі Кривого Рогу в проекті «Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету»

02 березня 2018 року відбулася зустріч міського голови Вілкула Ю.Г. з представниками Фундації українсько-польської співпраці ПАУСІ Леонідом Доносом, Наталією Винниченко та координатором проектів німецької федеральної компанії GIZ Георгієм Морозовим.