• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини Громадський бюджет Кривий Ріг Кривий Ріг реалізація проєктів Громадського бюджету

«Громадський бюджет – 2021»: КУБКИ ТА СЕРТИФІКАТИ ПЕРЕМОЖЦІВ ОТРИМАЛИ 57 АВТОРІВ ПРОЄКТІВ

25.11.2020 в сесійній залі виконкому Криворізької міської ради відбулась визначна для активної громадськості міста подія – 57 авторів проєктів конкурсу «Громадський бюджет-2021» отримали кубки та сертифікати про свою перемогу.

Підбито підсумки голосування та визначено переможців конкурсупроєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет – 2021»

06 листопада 2020 року відбулося засідання ради з проведення конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2021 році, на якому відбулося підбиття підсумків голосування та визначено переможців конкурсу.

Мінрегіон оголосив переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2020 рок: Кривий Ріг серед переможців.

16 жовтня 2020 року відбулося нагородження переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2020 році, який Міністерство розвитку громад та територій України вже сьомий рік поспіль проводить у партнерстві з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Проєкт мера `Громадський бюджет` допоміг 41-й школі і жителям мікрорайону зробити свою територію затишнішою

Конкурс «Громадський бюджет» – це інструмент багаторічної тісної та плідної взаємодії влади з мешканцями міста. За п’ять конкурсів, починаючи з 2016 року, громадою було подано 598 проєктів у різних сферах розвитку міста, 237 проєктів підтримані жителями. Під час голосування за проєкти усіх п’яти конкурсів криворіжці віддали понад 511 тисяч голосів

Юрій Вілкул: Завдяки конкурсу «Громадський бюджет» мрії жителів стають реальністю, а рідний Кривий Ріг – ще більш затишним,зеленим та комфортнішим

Міський конкурс «Громадський бюджет» допомагає криворіжцям втілювати у життя власні цікаві та корисні ідеї з розвитку рідного міста. Завдяки унікальному муніципальному проєкту в Довгинцівському районі створений новий, затишний сквер, родзинкою якого є стела у вигляді серця.

Підбито підсумки першого етапу конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет-2021»

09.09.2020 відбулося перше засідання ради з проведення конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2021 році. Підведено підсумки першого етапу, затверджено склад чотирьох експертних груп, на розгляд яких передані конкурсні заявки авторів.

Юрій Вілкул: У «Громадському бюджеті-2021» втричі збільшуємо фінансування конкурсу та буде зменшений внесок для авторів муніципальних та освітніх проєктів

9 вересня на засіданні ради з проведення конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет-2021» підвели перші підсумки подачі заявок криворіжців у шостому конкурсі

Запрошуємо мешканців Кривого Рогу на тренінги з написання заявок на конкурс «Громадський бюджет-2021»

13 та 14 серпня 2020 року у приміщенні комунального закладу «Палац культури «Центральний» Криворізької міської ради (вул. Мусоргського, 19) відбудуться два восьмигодинні тренінги з розробки та подання проєктів на участь у конкурсі «Громадський бюджет-2021» за напрямами підготовки «освітніх» та «муніципальних» проєктів. Початок заходів о 9:30 год.