• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини Громадський бюджет Кривого Рогу реалізація проектів Громадського бюджету

ПРОВЕДЕНО ДВОДЕННИЙ ТРЕНІНГ З НАПИСАННЯ ПРОЕКТІВ "ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ-2019"

3–4 серпня у приміщенні відділу обслуговування Центральної бібліотеки КЗК "Міська бібліотека для дорослих" Криворізької міської ради (пр-т Поштовий, 42) відбувся тренінг "Розробка та подання проектів на конкурс "Громадський бюджет", що мав на меті залучення громади міста до участі в конкурсі "Громадський бюджет-2019" та отриманні не тільки теоретичних знань, а й практичних навичок якісної підготовки проектів.

УВАГА!!! НАВЧАННЯ З НАПИСАННЯ ПРОЕКТІВ "ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ-2019"

3 – 4 серпня о 9:00 год. у приміщенні відділу обслуговування Центральної бібліотеки КЗК "Міська бібліотека для дорослих" Криворізької міської ради (пр-т Поштовий, 42) відбудеться тренінг "Розробка та подання проектів на конкурс "Громадський бюджет".

ФОРУМ з підготовки проектів "Громадський бюджет-2019"

20 липня о 10:00 год. у приміщенні КЗ "Палац культури «Тернівський» (ПК «Центральний», вул. Мусоргського, 19) для громадськості Кривого Рогу відбудеться форум із підготовки проектів "Громадський бюджет-2019" (з метою підвищення рівня написання проектів).

Продовжуємо навчатись писати проекти для участі в конкурсі "Громадський бюджет"

До уваги всіх бажаючих зробити своє місто кращим - провести фестиваль чи збудувати дитячий майданчик, здійснити заходи в сферах охорони здоров’я чи фізичної культури та спорту, впровадити енергозбе-рігаючі технології чи модернізувати міську інфраструктуру У В А ГА !!!

УВАГА! 02 липня 2018 року стартує прийом проектів для участі у конкурсі "Громадський бюджет - 2019"

02 липня 2018 року розпочинається прийом проектних пропозицій мешканців для участі у конкурсі проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2019 році.