• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини Громадський бюджет Кривий Ріг Кривий Ріг реалізація проєктів Громадського бюджету

Запрошуємо мешканців Кривого Рогу на тренінги з написання заявок на конкурс «Громадський бюджет-2021»

13 та 14 серпня 2020 року у приміщенні комунального закладу «Палац культури «Центральний» Криворізької міської ради (вул. Мусоргського, 19) відбудуться два восьмигодинні тренінги з розробки та подання проєктів на участь у конкурсі «Громадський бюджет-2021» за напрямами підготовки «освітніх» та «муніципальних» проєктів. Початок заходів о 9:30 год.

31 липня та 01 серпня 2020 року в приміщенні КЗ «Палац культури «Центральний» КМР відбулися тренінги

31 липня та 01 серпня 2020 року в приміщенні КЗ «Палац культури «Центральний» КМР відбулися тренінги з розробки та подання «соціальних» та «молодіжних» проєктів на участь у конкурсі «Громадський бюджет-2021», що проводилися тренером-консультантом Русланом Крапличем.

Запрошуємо мешканців Кривого Рогу на тренінги з написання заявок на конкурс "Громадський бюджет-2021"

22 липня 2020 року на засіданні виконкому Криворізької міської ради прийнято рішення про проведення конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет-2021», який оголошено роком «соціальних проєктів»

«Громадський бюджет – 2021». Оголошено про початок проведення нового конкурсу

22 липня 2020 року на засіданні виконкому Криворізької міської ради прийнято рішення про проведення конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет-2021», яким затверджене Положення про порядок його проведення

У ПОЛТАВІ ВІДБУВСЯ IV МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМУ ПРАКТИКІВ ПАРТИЦИПАЦІЇ

17-18 січня 2020 року у Полтаві відбулася головна «партиципативна» подія року – IV Міжнародний форум практиків партиципації 2020, в якому взяли участь близько 250 представників з України, Грузії, Португалії, Польщі, Молдови, Великої Британії. Під час проведення форуму обговорювалися особливості партиципаторного бюджетування в містах та ОТГ.