• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини Громадський бюджет Кривого Рогу реалізація проектів Громадського бюджету

Урочисте нагородження переможців конкурсу "Громадський бюджет-2019"

14.12.2018 року в сесійній залі Криворізької міської ради відбулась визначна для активної громадськості міста подія – вручення сертифікатів авторам-переможцям конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет-2019".

Визначено переможців конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет-2019"

22 листопада 2018 року відбулося засідання ради з проведення конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2019 році, на якому визначено переможців конкурсу.

ПРОВЕДЕНО ДВОДЕННИЙ ТРЕНІНГ З НАПИСАННЯ ПРОЕКТІВ "ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ-2019"

3–4 серпня у приміщенні відділу обслуговування Центральної бібліотеки КЗК "Міська бібліотека для дорослих" Криворізької міської ради (пр-т Поштовий, 42) відбувся тренінг "Розробка та подання проектів на конкурс "Громадський бюджет", що мав на меті залучення громади міста до участі в конкурсі "Громадський бюджет-2019" та отриманні не тільки теоретичних знань, а й практичних навичок якісної підготовки проектів.

УВАГА!!! НАВЧАННЯ З НАПИСАННЯ ПРОЕКТІВ "ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ-2019"

3 – 4 серпня о 9:00 год. у приміщенні відділу обслуговування Центральної бібліотеки КЗК "Міська бібліотека для дорослих" Криворізької міської ради (пр-т Поштовий, 42) відбудеться тренінг "Розробка та подання проектів на конкурс "Громадський бюджет".

ФОРУМ з підготовки проектів "Громадський бюджет-2019"

20 липня о 10:00 год. у приміщенні КЗ "Палац культури «Тернівський» (ПК «Центральний», вул. Мусоргського, 19) для громадськості Кривого Рогу відбудеться форум із підготовки проектів "Громадський бюджет-2019" (з метою підвищення рівня написання проектів).

Продовжуємо навчатись писати проекти для участі в конкурсі "Громадський бюджет"

До уваги всіх бажаючих зробити своє місто кращим - провести фестиваль чи збудувати дитячий майданчик, здійснити заходи в сферах охорони здоров’я чи фізичної культури та спорту, впровадити енергозбе-рігаючі технології чи модернізувати міську інфраструктуру У В А ГА !!!