• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини Громадський бюджет Кривого Рогу реалізація проектів Громадського бюджету

В Кривому Розі стартує конкурс "Громадський бюджет – 2020"

15 травня 2019 року на засідання виконкому Криворізької міської ради було прийнято рішення щодо порядку проведення конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується в 2020 році.

Оцінювання процесу впровадженням "Громадський бюджет" є передумовою для удосконалення

22 квітня 2019 року у виконкомі Криворізької міської ради проведено тренінг з оцінки та вдосконалення процесу проведення конкурсу "Громадський бюджет", в якому взяли участь представники органів місцевого самоврядування, експерти Фундації ПАУСІ, громадськість міста.

Яким буде криворізький "Громадський бюджет-2020"?

12 квітня 2019 року у ПК “Центральний” пройшов Форум з оцінки та реалізації проектів-переможців конкурсу "Громадський бюджет", в якому взяли участь представники органів місцевого самоврядування, експерти Фундації ПАУСІ, члени експертної комісії з проведення конкурсу, громадськість міста.

У Кривому Розі пройде форум з оцінки процесу проведення конкурсу

12 квітня об 11:00 год. у приміщенні КЗ "Палац культури «Центральний» (вул. Мусоргського, 19) для громадськості Кривого Рогу відбудеться форум з оцінки процесу проведення конкурсу "Громадського бюджету" в м. Кривому Розі та реалізації проектів – переможців.

Урочисте нагородження переможців конкурсу "Громадський бюджет-2019"

14.12.2018 року в сесійній залі Криворізької міської ради відбулась визначна для активної громадськості міста подія – вручення сертифікатів авторам-переможцям конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет-2019".

Визначено переможців конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет-2019"

22 листопада 2018 року відбулося засідання ради з проведення конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2019 році, на якому визначено переможців конкурсу.

ПРОВЕДЕНО ДВОДЕННИЙ ТРЕНІНГ З НАПИСАННЯ ПРОЕКТІВ "ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ-2019"

3–4 серпня у приміщенні відділу обслуговування Центральної бібліотеки КЗК "Міська бібліотека для дорослих" Криворізької міської ради (пр-т Поштовий, 42) відбувся тренінг "Розробка та подання проектів на конкурс "Громадський бюджет", що мав на меті залучення громади міста до участі в конкурсі "Громадський бюджет-2019" та отриманні не тільки теоретичних знань, а й практичних навичок якісної підготовки проектів.