• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини реалізація проектів Громадського бюджету

Влада та молодь обговорює основні засади положення "Громадський бюджет-2019"

15 березня 2018 року у виконкомі Криворізької міської ради провели засідання круглого столу з молоддю щодо обговорення проекту рішення "Про проведення конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2019 році.

Обговорено питання участі Кривого Рогу в проекті «Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету»

02 березня 2018 року відбулася зустріч міського голови Вілкула Ю.Г. з представниками Фундації українсько-польської співпраці ПАУСІ Леонідом Доносом, Наталією Винниченко та координатором проектів німецької федеральної компанії GIZ Георгієм Морозовим.

Реалізовано перший проект конкурсу Громадський бюджет-2018 «Чемпіонат пам’яті визволення міста».

17 лютого 2018 року в спортивному комплексі "ЛОКОМОТИВ" було проведено змагання Відкритого Чемпіонату міста з рукопашного бою, присвяченого 74-ій річниці визволення м. Кривого Рогу від фашистських загарбників.

Визначено переможців конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет-2018"

24 листопада 2017 року відбулося засідання ради з проведення конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2018 році, на якому визначено переможців конкурсу.

Переможці конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет-2018"

За результатами конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2018 році визначено 47 проектів переможців. Серед них за категоріями: 24 малих проекти, 17 середніх проектів , 6 великих проектів

"ЯРМАРОК ПРОЕКТІВ"

Прийди 11 листопада 2017 року на "Ярмарок проектів" - отримай браслетик "Я люблю Громадський бюджет" та календар "Громадський бюджет" на 2018 рік

11 листопада 2017 року відбудеться презентація проектів, учасників конкурсу «Громадський бюджет – 2018»

11 листопада 2017 року об 12:00 год. в приміщенні конференційної зали ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбудеться «Ярмарок проектів», що має на меті публічну презентацію проектів, за які зараз проходить голосування в рамках конкурсу «Громадський бюджет-218».