• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини Громадський бюджет Кривий Ріг Кривий Ріг проєкти Громадського бюджету реалізація проєктів Громадського бюджету

Запитай про «ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ-2022» у модератора

В кожному районі міста визначено консультантів — модераторів конкурсу «Громадський бюджет-2022», які допоможуть у підготовці проєктних заявок, нададуть відповіді та роз’яснення з питань порядку та правил участі у цьогорічному конкурсі.

«Громадський бюджет – 2022»: старт для нових ідей

21 липня 2021 року на засіданні виконкому Криворізької міської ради ухвалено рішення про проведення конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет-2022», яким затверджене Положення про порядок його проведення.

Запрошуємо активних та ініціативних мешканців Кривого Рогу на тренінги з підготовки проєктів для участі у конкурсі «Громадський бюджет-2022»

30 та 31 липня 2021 року у приміщенні Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР (проспект Поштовий, буд. 40) відбудуться два восьмигодинні тренінги з розробки та подання проєктів на участь у конкурсі «Громадський бюджет-2022».

«ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ»: відкриті до діалогу та позитивних змін

Шостий рік у Кривому Розі успішно застосовується та стрімко розвивається інструмент ефективної взаємодії влади та громади — конкурс проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет», який залучає тисячі мешканців до участі в змінах нашого міста на краще.

Мер міста відзначив учасників конкурсу «Громадський бюджет-2021»: Нехай слоган «Ініціюй! Перемагай! Реалізовуй!» стане для нас девізом наступного року!

На зустрічі з мером подяки міського голови отримали понад 50 учасників конкурсу. Серед них криворіжці, які розробили цікаві проєкти, але не набрали достатню кількість голосів та фахівці, які допомагали у проведені конкурсу «Громадський бюджет-2021».

«Громадський бюджет – 2021»: КУБКИ ТА СЕРТИФІКАТИ ПЕРЕМОЖЦІВ ОТРИМАЛИ 57 АВТОРІВ ПРОЄКТІВ

25.11.2020 в сесійній залі виконкому Криворізької міської ради відбулась визначна для активної громадськості міста подія – 57 авторів проєктів конкурсу «Громадський бюджет-2021» отримали кубки та сертифікати про свою перемогу.

Підбито підсумки голосування та визначено переможців конкурсупроєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет – 2021»

06 листопада 2020 року відбулося засідання ради з проведення конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2021 році, на якому відбулося підбиття підсумків голосування та визначено переможців конкурсу.