• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини реалізація проектів Громадського бюджету

Проведено дводенний семінар "Громадський бюджет: запрошення до діалогу"

Протягом двох днів 4-5 квітня 2018 року виконкомом Криворізької міської ради в межах співпраці з МГО "Фундація українсько-польської співпраці ПАУСІ" та реалізації проекту "Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку" було проведено семінар "Громадський бюджет: запрошення до діалогу".

Дводенний семінар "Громадський бюджет: запрошення до діалогу"

4-5 квітня 2018 року відбудеться семінар "Громадський бюджет: запрошення до діалогу», що проводиться виконкомом Криворізької міської ради в межах співпраці з МГО «Фундація українсько-польської співпраці ПАУСІ» та реалізації проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку»

Влада та молодь обговорює основні засади положення "Громадський бюджет-2019"

15 березня 2018 року у виконкомі Криворізької міської ради провели засідання круглого столу з молоддю щодо обговорення проекту рішення "Про проведення конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2019 році.

Обговорено питання участі Кривого Рогу в проекті «Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету»

02 березня 2018 року відбулася зустріч міського голови Вілкула Ю.Г. з представниками Фундації українсько-польської співпраці ПАУСІ Леонідом Доносом, Наталією Винниченко та координатором проектів німецької федеральної компанії GIZ Георгієм Морозовим.

Реалізовано перший проект конкурсу Громадський бюджет-2018 «Чемпіонат пам’яті визволення міста».

17 лютого 2018 року в спортивному комплексі "ЛОКОМОТИВ" було проведено змагання Відкритого Чемпіонату міста з рукопашного бою, присвяченого 74-ій річниці визволення м. Кривого Рогу від фашистських загарбників.

Визначено переможців конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет-2018"

24 листопада 2017 року відбулося засідання ради з проведення конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2018 році, на якому визначено переможців конкурсу.

Переможці конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет-2018"

За результатами конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2018 році визначено 47 проектів переможців. Серед них за категоріями: 24 малих проекти, 17 середніх проектів , 6 великих проектів