Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

`Центр інформаційної освіти – клуб кодування Code Club` (за методикою британської ініціативи Code Club) (автор проекту - Муляк Людмила Дмитрівна)

Автор проекту - Муляк Людмила Дмитрівна. 

 

      Перед системою освіти постає завдання виховати «цифрове покоління»,  яке вміє застосовувати свіжі знання, переорієнтуватися і перекваліфікуватися в разі необхідності, відкривати нові горизонти наукового світогляду та набувати компетенцій комп’ютерної грамотності. Таким чином, вміння писати комп’ютерні програми стає надзвичайно актуальним для тих, хто живе в інформаційному суспільстві. Країна без ІТ-спеціалістів, обізнаних в алгоритмізації і програмуванні, у сучасному світі приречена бути лише покупцем і користувачем, залежним від створеного кимось іншим програмного продукту. Зважаючи на вищезазначені проблеми, актуальним є питання підвищення інтересу молоді до ІТ спеціальностей та вдосконалення процесу освіти в сфері ІТ.

      Для забезпечення ефективного навчання  в епоху комп’ютеризації та глобалізації пропонується запровадити  проект «Центр інформаційної освіти – клуб кодування Code Club», що буде реалізовуватись за методикою основ програмування британської ініціативи Code Club. Клуби даного напряму вже функціонують у Києві, Житомирі, Харкові, Івано-Франківську.

      В рамках проекту передбачається організувати центральний осередок Code Club UA у м. Кривому Розі на базі навчального закладу «Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №71».

    Проект «Центр інформаційної освіти – клуб кодування Code Club» передбачає проведення ряду заходів:

- проведення  тренінгових занять на благодійних засадах для вчителів Покровського району волонтерами клубу Code Club. Тренінг проводиться з метою ознайомлення вчителів з методикою проведення занять у клубі, що супроводжуються вивченням пакету робочих матеріалів навчальної програми Code Club. Окрім цього, проведення подібних тренінгів сприятиме більшому залученню креативних та амбіційних викладачів до співпраці у цьому напрямку.

- проведення установчої зустрічі для школярів Покровського району щодо роботи Центру інформаційної освіти – клубу кодування Code Club;

- створення та відкриття комп’ютерного класу, що є засобом реалізації діяльності Центру інформаційної освіти – клубу кодування Code Club.

- створення центрального осередку Code Club UA у м. Кривому Розі  на базі Центру інформаційної освіти – клубу кодування Code Club  у  Криворізькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №71.

 

    Реалізація проекту  передбачає отримання  короткотривалих та перспективних результатів, а саме:

- підвищення інтересу до програмування серед учасників пілотного проекту «Центр інформаційної освіти – клуб кодування Code Club», а також постійне збільшення кількості вихованців на 20% упродовж першого року функціонування проекту;

- відкриття щонайменше ще одного Центру інформаційної освіти – клубу кодування Code Club у Покровському районі на основі партнерських відносин між осередком проекту та установою, що запроваджує власний «Code Club»;

- популяризація проекту на міському рівні, що сприятиме формуванню іміджу міста як центру програмування та інформаційних технологій Дніпропетровщини;

- залучення вихованців освітніх установ до участі у Центрі інформаційної освіти – клуб кодування Code Club на основі їх особистісної зацікавленості та вмотивованості.

 

   Для реалізації даного проекту необхідно 239 409,00 грн., у тому числі за рахунок коштів фонду конкурсу – 215 468,00 грн., заявника – 23 941,00 грн.

 

Місце реалізації проекту - Покровський район.

 

 


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради