Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Мобільний баскетбол (автор проекту - Рева Олександр Юрійович)

Автор проекту - Рева Олександр Юрійович.

Актуальність
    Для Кривого Рогу, як і для всієї України в цілому, питання здоров'я нації є в даний час надзвичайно актуальним. Однією з гострих соціальних проблем Кривого Рогу, і Інгулецького району зокрема, є  погіршення стану здоров'я дітей  та молоді, які піддаються впливу негативного оточуючого середовища, і часто неправильно організовують своє дозвілля. Стрітбол і баскетбол дуже популярні в Інгулецькому районі, про що говорять результати виступів учнів загальноосвітніх закладів, які стали в 2015 році призерами міських змагань. 
  Придбання мобільних стрітбаскетбольних стійок  надає можливість організовувати змагання зі стрітболу та баскетболу в місцях масового відпочинку людей, що сприятиме значній популяризації цих видів спорту, їх  подальшому розвитку, а також організації змістовного та активного дозвілля, формування стійкої мотивації здорового способу життя серед дітей та молоді.
 
   Перелік заходів
1.Проведення загального аналізу та порівняння з вибору спортивного обладнання та  інвентарю – мобільних стрітбаскетбольних стійок та баскетбольних м`ячів.
2. Проведення загального аналізу та порівняння з вибору спеціального обладнання – мобільного огородження .
 
    Результати реалізації
1.  Будуть створені умови для проведення змагань зі стрітболу та баскетболу в місцях масового відпочинку людей.
2.  Значно підвищиться популярність баскетболу та стрітболу серед населення Інгулецького району
3.  Підвищиться фізична підготовленість дітей, підлітків та молоді району.
4. Відбудеться організація змістовного та активного дозвілля жителів району.
 
   Обсяг коштів, які підуть на реалізацію проекту становлять 100 000 грн., в тому числі за рахунок фонду конкурсу - 90 000 грн.

Місце реалізації проекту - Інгулецький район.

 

© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради