Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

`Енергоефективна школа – крок до заощадження природних ресурсів` (заміна вікон на пластикові у Криворізькій гімназії №91) (автор проекту - Распопова Таїса Володимирівна)

Автор пректу - Распопова Таїса Володимирівна.


   Актуальність проекту полягає в оптимізації споживання енергоресурсів, поліпшенні умов навчання дітей, харчування, занять спортом, забезпечення здоров’язберігаючого життєвого простору, що сприятиме фізичному та духовному самовдосконаленню молоді.

  Сьогодні показник споживання енергетичних ресурсів в Україні в декілька разів перевищує середньоєвропейський, що катастрофічно впливає на економічне та екологічне становище країни. Відповідно, завдяки раціональному використанню теплоносіїв можна досягти суттєвого покращення енергетичної, екологічної та економічної ситуації. При цьому саме у сфері опалення, завдяки бажанню його застосовувати у повсякденні, можна  заощадити значну кількість енергоносіїв, тому що саме при опаленні споживається найбільша частина всієї енергії, яка використовується у закладі. При тому, що ця енергія використовується надзвичайно марнотратно. Заходи , спрямовані на економне використання енергоресурсів (використання енергозберігаючих ламп, утеплення вікон та дверей у зимовий період, встановлення приладів обліку), не дають бажаних результатів,  оскільки , як  показують  проведені розрахунки, у зимовий період через вікна, двері, стіни  втрачається значна  частина  тепла.

Впровадження новітніх інноваційних технологій, а саме - заміна віконних блоків дозволяє значно скоротити витрати паливно-енергетичних та фінансових ресурсів, покращити якість навчального процесу.    

    

Перелік заходів Проекту:

  1. Пошук   енергозбережувальних рішень, які можна вжити в гімназії.
  2. Опрацьовування щомісячних даних у період опалювального сезону та виведення економічного ефекту.
  3. Проведення розрахунків енергетичних втрат.
  4. Придбання та установка  матеріалів.
  5. Проведення заміни існуючих вікон на нові енергозбережувальні.

Очікувані результати:

- мінімалізація тепловитрат за рахунок заміни вікон на енергозбережувальні;

- впровадження здоров’язберігаючих технологій для покращення стану здоров 'я дітей та працівників Криворізької гімназії №91;

- підвищення терміну експлуатації будівлі;

- скорочення витрат  бюджетних коштів за оплату  теплової енергії на 45%.

 

Обсяг коштів та джерела фінансування.

     Для досягнення поставленої мети  проекту необхідно залучити  499 681 гривень. З них 49 629 гривень  фінансує автор проекту Таїса  Распопова (мати випускника минулих років),  450 052 грн. міський бюджет. 

 

Місце реалізації проекту - Саксаганський район.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради