Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

`Створення сучасного дозвіллєвого центру під відкритим небом `Мистецький майданчик` у парку `Саксаганський` (автор проекту - громадська організація `Театр авторської пісні`)

Автор проекту - громадська організація "Театр авторської пісні".


Актуальність проекту полягає в тому, що в сучасному світі, коли прогрес, передові технології, екологічні проблеми, і весь спосіб життя часто мають негативний вплив на життєдіяльність людей, виникає гостра потреба у створенні умов для культурного та естетичного розвитку підростаючого покоління. Адже надто популярними стали електронні гаджети, усілякі кафе, які часом завдають більше шкоди, аніж користі, як фізичному здоров’ю, так і духовності. Як же залучити молодь та підростаюче покоління до культури та активного способу життя?

Саме тому у ініціативної групи виникла ідея створення у парку «Саксаганський» дозвільного центру під відкритим небом «Мистецький майданчик» як культурного осередку, який би узагальнив мистецькі потреби відвідувачів парку, народних майстрів, місцевих художників, колективів художньої самодіяльності, творчих спілок та й, взагалі, простих містян, які прагнуть урізноманітнити своє культурне дозвілля. Отже «Мистецький майданчик» стане територією креативних ідей, ареною розваг, подіумом творчої самореалізації, манежем дозвілля, культурно-мистецькою панорамою, індикатором соціальних ініціатив, які так необхідні сьогодні сучасній людині.

 

Перелік укрупнених заходів проекту:

  1. Укладання договору з головним розпорядником коштів.
  2. Проведення робіт з облаштування літньої естради, огороджених глядацьких місць.
  3. Відкриття дозвільного центру під відкритим небом «Мистецький майданчик».

Очікувані результати реалізації проекту полягають у створенні сучасних умов для всебічного розвитку дітей, молоді та дорослих та залучення їх до активного способу життя і практичної реалізації свого творчого потенціалу. Це дасть можливість жителям різних вікових категорій нашого району і міста корисно і приємно проводити своє дозвілля, активно підвищуючи рівень свого культурного, мистецького та освітнього розвитку. Загальна кількість відвідувачів Мистецького майданчику складатиме близько 700 осіб на один захід.

Зросте зайнятість дітей, молоді у вільний час, що поліпшить їх інтелектуальний, культурний та творчий розвиток, дасть можливість визначити здібних і обдарованих дітей, що сприятиме витісненню негативних соціальних явищ з дитячого середовища.

 

Обсяг коштів та джерела фінансування:

Загальний бюджет проекту складає 563030 тис. грн. Фінансування проекту планується за рахунок коштів конкурсу «Громадський бюджет» - 499700 тис.грн., а також за рахунок власного внеску організації – учасника конкурсу та його партнерів  63330 тис. грн., що складає 11,24 % від загального бюджету проекту.

 

Місце реалізації проекту - Саксаганський район.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради