Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Хай казка живе у нашій школі (КНВК №35) (автор проекту - Хрипун Катерина Аркадіївна)

Автор проекту - Хрипун Катерина Аркадіївна.
 
   Актуальність Сучасна шкільна актова зала – це центральне місце в школі, в якому проходять масові заходи, зведені уроки, оцінюються результати творчої діяльності, як окремих учнів, так і цілих колективів, проходять шкільні концерти, випускні вечори і багато інших заходів. 
  За 40 років роботи школи в актовій залі провели не один десяток заходів і жодного капітального ремонту. Довгий час в приміщенні протікає стеля, розбиті стіни, величезні дерев'яні рами вікон перебувають в аварійному стані, в непридатність прийшли глядацькі крісла, покриття підлоги потребує відновлення. 
  Багато міських та обласних урочистих подій проходить на базі нашого навчального закладу, але зовнішній вигляд актової зали не відповідає атмосфері свята.
  Таким чином даний об’єкт закладу є важливим і потребує капітального ремонту, оновлення естетичного вигляду, підвищення експлуатаційних якостей та продовження строку служби, з метою покращення роботи навчального закладу.
    Перелік заходів:
1. демонтаж старого покриття стін, стелі, підлоги
2. встановлення підвісної стелі
3. заміна склопакетів
4. укладання лінолеуму
5. демонтаж крісел
6. встановлення нових крісел
7. заміна старих дверей на нові
   Результати реалізації - сучасна актова зала.
 
  Обсяг коштів згідно попередніх розрахунків на реалізацію проекту необхідно витратити  500 000 грн., у тому числі за рахунок фонду конкурсу - 450 000 грн.
 
 
Місце реалізації проекту - Саксаганський район.

© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради