Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

`Шкільне подвір’я моєї мрії` (благоустрій території подвір’я у Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №72 Криворізької міської ради Дніпропетровської області) (автор проекту - Козирєв Ігор Олексійович)

Автор проекту - Козирєв Ігор Олексійович.


Актуальність проекту. В умовах модернізаційних змін в освітньому просторі важливого значення набуває підвищення ефективності роботи, спрямованої на збереження здоров’я і працездатності учасників навчально-виховного процесу. Робота навчального закладу є високоефективною, якщо на першому місці стоїть питання створення умов, спрямованих на збереження психологічного та духовного здоров’я дітей.

  Розуміючи важливість навчального та виховного процесу для учнів Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №72, виникла проблема в організації сучасних, розвинених навчально-виховних майданчиків шляхом впровадження здоров’язберігаючих технологій – осучаснення території шкільного подвір’я зі створенням навчально-ігрових зон. Основною його проблемою є необхідність створення сучасних навчально-виховних майданчиків, які відповідають вимогам безпеки, належне їх використання для потреб навчання та виховання, вищих досягнень, для потреб масового дозвілля, створення умов для впровадження новітніх технологій навчання та відпочинку.

Перелік заходів Проекту.

  1. Демонтаж існуючого асфальтного покриття, заміна його на сучасну тротуарну плитку.
  2. Встановлення зональних обмежувачів.
  3. Встановлення бордюр них блоків.
  4. Фарбування.
  5. Висвітлення ходу реалізації проекту в засобах масової інформації.
  6. Опрацювання щомісячних даних показника психологічного задоволення учнів.

Результатом реалізації проекту Після реалізації Проекту в учнів закладу підвищиться успішність засвоєння нового матеріалу.

1.Залучення великої кількості дітей, підлітків та дорослих до занять, через впровадження новітніх навчально-ігрових форм.

2. Популяризація здорового способу життя загалом серед дітей та підлітків.

3. Переорієнтація суспільних інтересів на інтерактивні форми та методи з використання інноваційних технологій в навчально-виховному  процесі.

4. Формування здоров’язберігаючої компетентності учнів.

5. Підвищення зацікавленості до різних видів ігрової діяльності, різноманітність відпочинку.

6. Створення сприятливого розвивального середовища для фізичного розвитку дитини: підвищення рухової активності учнівської молоді

7. Створення комфортної зони відпочинку для дітей різних вікових категорій.

8. Формування мотивації на здоровий спосіб життя у позаурочний час, під час канікул, створення сприятливих умов для культурно – дозвільної діяльності в рамках роботи пришкільних таборів.

9. Формування вміння використовувати отримані знання на практиці.

10. Розвиток стресостійкості у дітей та підлітків.

 

Загальний бюджет проекту складає 495 800 грн. З яких 445 800 грн. за рахунок фонду конкурсу та 50 000 грн. власні капіталовкладення.

 

Місце реалізації проекту - Саксаганський район.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради