Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Встановлення індивідуального теплового пункту у КДНЗ №183 `Струмочок`- результат заходів з енергозбереження в м.Кривому Розі (автор проекту - Чернов Евген Валерійович)

    Автор проекту - Чернов Евген Валерійович.

  У комплексі завдань щодо тепломодернізації та підвищення енергоефективності встановлення індивідуального теплового пункту  є пріоритетним і найрезультативнішим. 

  Велика кількість українських міст вже давно проводять програми по заміні застарілих елеваторних вузлів на більш досконалі моделі ІТП, що вже в свою чергу продемонструвало високі результати.

  Практичні випробування на численних обьектах України нам показують, що встановлення ІТП може заощадити до 30% енергії і фінансові витрати окупляться вже на наступний опалювальний сезон. 
  Найголовніше, що наявність такого сучасного теплового пункту допоможе не просто вести облік витраченої енергії, але і взяти в свої руки управлінні ними. Регулювання температури в мережі по годинах доби дає споживачеві можливість істотної економії. А можливість управління тиском у системі знижує ризики аварійних ситуацій і працює на безпеку мережі. 

 

1.3. Перелік заходів:

В результаті реалізації проекту планується встановлення індивідуального теплового пункту з теплообмінником, насосами, датчиками температури та модулем дистанційної передачі даних.  Часткова заміна труб системи опалення на поліпропіленові та їх теплоізоляція.

 1.4. Результати реалізації:

В результаті реалізації запропонованого проекту отримаємо:

  1. Економію витрат теплоресурсів в дитячому садку на 25%
  2. Рівномірну подачу теплоенергії в кількості, котра необхідна для якісного забезпечення комфортної температури в залежності від кліматичних умов;
  3. Автоматичне регулювання рівня подачі гарячої води та тепла;
  4. Дистанційний контроль спожитих енергоресурсів;
  5. Захист систем від аварійних ситуацій через надмірне постачання теплоенергії;

1.5. Oбсяг коштів та джерела фінансування:

Загальний обсяг фінансування проекту складає 370 000,00 грн. Фінансування планується здійснити:

  1. 333 000,00 грн. – за рахунок конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет»
  2. 37 000,00 грн. – за рахунок коштів керівника проекту.

Місце реалізації проекту - Довгинцівський район.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради