Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

`Територія безпеки` (благоустрій території Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №72 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (вул..Катеринівська,8а) (автор проекту - Нюхалов Едуард Володимирович)

Автор проекту - Нюхалов Едуард Володимирович.


Актуальність проекту. В умовах модернізаційних змін в освітньому просторі важливого значення набуває підвищення ефективності роботи, спрямованої на збереження здоров’я і працездатності учасників навчально-виховного процесу. Робота навчального закладу є високоефективною, якщо на першому місці стоїть питання створення безпечних умов, спрямованих на збереження фізичного, психологічного та духовного здоров’я дітей.

Розуміючи важливість безпечного навчально-виховного процесу для учнів та враховуючи цінність життя та здоров’я кожної дитини в сучасному світі постійно виникає проблема захисту дитини її прав та інтересів від впливу негативного середовища. Тому навчально-виховний процес повинен бути безпечним, бо дитина в школі проводить достатньо велику кількість часу.

Організація безпеки території школи не дасть можливість гаражному кооперативу і власникам гаражів ремонтувати свої машини на пришкільних ділянках, крім того, мешканці прилеглих будинків перестануть вигулювати домашніх собак на газонах нашої школи, що не сприятиме створюванню стихійних сміттєзвалищ, таким чином ми  унеможливимо створення на території школи кладовища для померлих тварин, а також крадіжки металевих кришок люків каналізації, що є небезпечним для життя дитини під час руху до школи. Наша мрія – це безпечна школа і наш проект спрямований саме на організацію безпеки життєдіяльності наших учнів.

Важливо врахувати всі небезпечні моменти з особливою ретельністю,  спланувати організацію безпеки  ще на стадії створення проекту «Територія безпеки».  Саме тому наш проект  «Територія безпеки»  передбачає підготовку та впровадження ряду заходів, які сприятимуть організації безпечного навчання та змістовного відпочинку дітей на території школи і має на меті встановлення  та розбудову огородження території подвір’я нашої школи.

 

Перелік заходів Проекту.

  1. Встановлення огорожі по периметру території закладу.
  2. Забезпечення проведення цілодобового відеоспостереження за територією школи.
  3. Запровадження єдиного входу на територію закладу.
  4. Організація цілодобової роботи пункту охорони.
  5. Організація освітлення у нічний час території школи.

Результатом реалізації проекту  є безпечна територія для навчання та проведення змістовного відпочинку для учнів школи та їх батьків. Реалізація даного проекту дасть можливість підвищити безпеку учням під час знаходження їх в закладі, безпечного відпочинку на подвір’ї, що сприятиме популяризації здорового способу життя, створення безпечного розвивального середовища для фізичного розвитку дитини: підвищення рухової активності учнівської молоді, створення комфортної безпечної зони відпочинку для дітей різних вікових категорій, формування  мотивації на здоровий спосіб життя у позаурочний час, під час канікул, створення сприятливих умов для культурно – дозвільної діяльності в рамках роботи пришкільних таборів.

   Нам хочеться, щоб наші діти з гордістю заходили до школи, як до безпечної новобудови, що доповнює всі освітні перетворення, які пропонують наші вчителі.

Після реалізації Проекту в учнів закладу підвищиться успішність засвоєння нового матеріалу, що сприяє:

1. Створенню комфортної та безпечної зони навчання та відпочинку для дітей різних вікових категорій.

2. Формування мотивації на здоровий спосіб життя у позаурочний час, під час канікул, створення сприятливих умов для культурно – дозвільної діяльності в рамках роботи пришкільних таборів.

3. Переформатуванню території школи для безпечного щоденного місця перебування та організації  змістовного дозвілля та навчання учнів.

4. Унеможливленню використання шкільного подвір’я для стихійних сміттєзвалищ, місцем для вигулу домашніх тварин, крадіжок металевих кришок люків каналізації, організації місцевими жителями кладовища для померлих тварин та ремонту власників гаражного кооперативу своїх машин на території школи.

5. Перетворенню території школи спрямованої на розвиток дитини, для  дитини та реалізації її найамбітніших планів щодо здорового способу життя.

  Загальний бюджет проекту складає 499 970 грн. З яких 449 970 грн. за рахунок фонду конкурсу та 50 000 грн. власні капіталовкладення.

 

Місце реалізації проекту - Саксаганський район.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради