Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

`Придбання та встановлення елементів благоустрою в зеленій зоні відпочинку по бульвару Василевского до 40 річчя бульвару` (автор проекту - Денісова Лариса Володимирівна)

Автор проекту - Денісова Лариса Володимирівна.

 

Бульвар – це алея або смуга зелених насаджень, зазвичай посередині вулиці, яка призначена для прогулянок та короткочасного відпочинку; на бульварах розміщують пам'ятники, фонтани, дитячі та спортивні майданчики, альтанки, лавочки, …

Актуальність благоустрою території зеленої зони відпочинку між будинками №№ 8, 1, 3, 5, 2, Д/с № 270 по б-ру М-Василевського виникла одразу після здачі в експлуатацію будинків бульвару, адже на бульварі досі не має загально бульварних місць відпочинку для тисяч його мешканців, які мають бути згідно визначення бульвару, – спортивних майданчиків для занять волейболом, баскетболом, тенісом, …; чогось цікавого для діточок різного віку; лавочок; красивих елементів благоустрою, які б були прикрасою та цікавою родзинкою особливої вулиці – бульвару; вздовж зеленої смуги насаджень – посадки дуже небезпечно проходити мешканцям до своїх будинків, а іншого шляху до деяких будинків та закладів не має.

Вкрай актуальним благоустрій зеленої зони став необхідним більше 10-ти років тому і є зараз, коли церквою було огороджено територію під будівництво вздовж посадки парканом з закутками, більше ніж виділено по документам, а мешканцями було встановлено гаражі без документів на неосвітленій території поруч з посадкою. У закутках постійно ховаються злочинці, навіть вдень часто мешканців грабують, б'ють з наслідками для здоров'я перехожих; грабують майно підприємств; грабують елементи благоустрою на прибудинкових територіях, … Також на бульварі були і вбивства. Крім того, з часом усе руйнується і потребує заміни чи реконструкції.

Тому вкрай необхідно виконати благоустрій цієї території шляхом встановлення спортивних майданчиків для занять мешканців спортом; встановити цікаві елементи дитячого майданчика для діток різного віку; лавочки; встановити оригінальні елементи благоустрою: ажурні альтанки з квітковими фонтанами, складені із квіт у бетонних вазах, та ажурну арку-вхід на бульвар з цікавим годинником; встановити урни для сміття; …

Благоустрій зеленої зони відпочинку, у першу чергу, приведе до покращення криміногенної обстановки на бульварі М-Василевського: прибраний церквою паркан з закутками з місць, де він не повинен бути, та придбання і встановлення елементів благоустрою дадуть змогу мешканцям бульвару підходити до своїх будинків чи йти у справах, проходячи крізь посадку, по людним місцям, де не зможуть більше у темряві за деревами, кущами та парканом заховатись злочинці, збільшиться потік мешканців, які зможуть відпочивати у посадці – легенях нашого міста, прогулюючись ввечері; а чим більше людей, тим складніше людину пограбувати. Бульвар стане красивим, затишним та цікавим місцем відпочинку для усіх його мешканців та гостей !

Благоустрій цієї території найкращим чином вплине і на церкву «Святої Тройці», оскільки поруч територія вже буде облагороджена; парафіяни з задоволенням будуть і відвідувати церкву, і, поруч, відпочивати разом із діточками, збільшиться прихід; та спаде емоційна напруга мешканців з приводу невдоволення небезпечним для життя людей парканом із закутками.

Крім того, встановлення спортивних майданчиків дасть змогу населенню займатись фізкультурою і спортом, покращувати своє здоров'я, вести здоровий спосіб життя, … Дитячий майданчик для діточок до 12 років, а може й ще старших, з цікавими елементами, дасть змогу діткам отримати гарний емоційний настрій, задоволення від відпочинку на свіжому повітрю, всебічно розвиватися. Лавочки, урни дадуть людям змогу спокійно відпочити, не думаючи, куди подіти сміття. Ковані арка-вхід на бульвар з цікавим годинником та альтанки з квітковими фонтанами, складені із квіт у бетонних вазонах, додадуть бульвару краси, легкості, кращого естетичного вигляду та стануть гарними та дуже потрібними елементами благоустрою, які об'єднають дружні два райони Покровський та Саксаганський, оскільки поруч проходить межа між районами. Це буде гарним подарунком мешканцям бульвару М-Василевського до його 40-ка річчя.

Дуже хотілося б, щоб у 2017 році було виконано благоустрій бульвару як продовження скверу, який було відкрито у листопаді 2015 року по вулиці Співдружності.

Для реалізації цього проекту потрібно 555 556 гривень, 10% від необхідної суми, сподіваюсь, буде профінансовано партнером, а 90% - за рахунок коштів міського бюджету.

 

Місце реалізації проекту - Покровський район.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради