Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

`ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ У ШКОЛІ – ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я – ЗДОРОВА НАЦІЯ` (придбання та встановлення металопластикових вікон у приміщеннях спортивної зали, роздягальнях та актовій залі у КЗШі І-ІІІ ступенів №120 (автор проекту-Ісакова Ольга Сергіївна)

Автор проекту - Ісакова Ольга Сергіївна.  

 

За останні роки в Україні гостро постала проблема енергозбереження. Вона полягає у тому, щоб в умовах нестачі енергоресурсів використовувати відновлювальні джерела енергії, зменшити загальну кількість витрат цих енергоресурсів та заохочувати пошук нових джерел енергії. В цих реаліях кожна установа, тим паче коли йдеться про комунальний навчальний заклад, має піклуватися про енергозбереження хоча б в рамках власного функціонування.

 

Актуальність полягає в оснащенні навчального закладу енергозберігаючими вікнами, що призведе до створення належних умов, «тепла школа – запорука здоров'я – здорова нація».

Заміна віконних  блоків на енергозберігаючі має підвищену здатність витримувати жорсткі кліматичні навантаження, що визначає довговічність віконної конструкції. Унікальною особливістю є можливість самовентиляції, нормалізація рівня вологості, запобігання проникнення вологості у приміщення.

Проект  по заміні віконних блоків в КЗШ № 120 значно покращить існуючий стан будівлі, забезпечить енергозбереження та дотримання  температурного режиму, і як наслідок, збереження здоров'я  учнів та колективу  школи.

 

Перелік заходів проекту:

-виготовлення  кошторисної документації  на проведення поточного ремонту  по   заміні віконних блоків; 

- акумуляція коштів громади;

- мобілізація коштів на реалізацію проекту з міського бюджету;

- проведення відбору підрядника та  виконання ремонтно-будівельних робіт;

- приймання робіт та оформлення необхідних документів.

         Результати проекту:

- покращення теплової характеристики  приміщень школи  та скорочення  втрат  тепла;

- створення належних умов навчання та виховання школярів

- в  результаті  реалізації  проекту буде замінено 91 вікноплощею165 м2, встановлені відливи та відкоси в приміщеннях спортивної зали, роздягальнях та актовій залі;

- виконання  ремонтно-будівельних робіт на якісному рівні;

- активізація громадськості у вирішенні важливих соціальних проблем;

-покращення умов перебування  учнів та працівників школи у спортивній залі;

- скорочення  бюджетних коштів за оплату теплової енергії.

 

Загальна вартість проекту – 480 000 грн. З них 432 000 грн в рамках участі у конкурсу проектів «Громадський бюджет» та 10 % у розмірі 48 000 грн планується акумулювати шляхом залучення приватних інвестицій.

 

Місце реалізації проекту - Саксаганський район.

 

 

 

 


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради