Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Музей бойової слави `На Східному рубежі` (автор проекту - Міжнародний благодійний фонд `Совість`)

Автор проекут - Міжнародний благодійний фонд "Совість".


Актуальність проекту: Українська держава на початку XXІ сторіччя вибирає свою незалежність, долає політичну та економічну кризи. Тому на сучасному етапі в Україні патріотичне виховання розглядається як один з найважливіших компонентів соціалізації. Відродження України неможливе без пробудження національної свідомості молоді, учнів. Формування ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості у дітей повинно здійснюватися на прикладах героїчної боротьби українського народу за самовизначення і творення власної держави, ідеалів свободи, соборності та державності.  Національно – патріотичне виховання має здійснюватися на прикладах мужності та героїзму учасників антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях.

Перелік заходів проекту: Для реалізації проекту необхідно відремонтувати приміщення та придбати відео- та аудіотехніку, зробити експозицію.

Для цього планується: купівля обладнання, придбання будівельних матеріалів, ремонт приміщення, складання договору на виконання ремонтних робіт та створення експозиції.

Результати реалізації проекту:  Результатами реалізації проекту є створення музею, за допомогою якого буде підтримуватись актуальність національно – патріотичного виховання, використовуючи візуальні засоби впливу.

Обсяг коштів та джерела фінансування:   фінансування проекту планується коштами  міського бюджету в розмірі 220 053 грн. на придбання обладнання, експозиції та витратних матеріалів. Зі сторони  благодійної організації «Міжнародний Благодійний Фонд «Совість»» та КЗШ № 99 буде придбано смарт – тв, шпаклівка, фарба, підсвічники на загальну вартість 28 347 грн., та буде зроблено ремонт приміщення, забезпечено екскурсоводом.

 

Місце реалізації проекту - Інгулецький район.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради