Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Придбання та встановлення обладання вигульного майданчику для собак на мкр Східний - 2, 3 як елементу покращення муніципальної екології та благоустрою (автор проекту - БО `Міжнарожний благодійдний фонд `Кривбас`)

Автор проекту - БО "Міжнарожний благодійдний фонд "Кривбас".

 

   Безкоштовні та відкриті майданчики для вигулу собак –є поширеним європейським досвідом. Однак в Україні це поки що рідкість.

   Актуальність проекту полягає у тому, що у сучасному суспільстві існує проблема дотримання прав та обов’язків громадян, що утримують тварин. Правила утримання домашніх тварин суворо регламентовані, а головною їх метою є створення для тварин необхідних умов, що відповідають їх біологічним та індивідуальним потребам. З іншого боку, домашні тварини не повинні зашкоджувати життю та здоров’ю людей та наносити шкоду навколишньому середовищу. Оскільки продукти життєдіяльності собак містять збудників небезпечних хвороб та відіграють помітну роль у забрудненні ґрунту та води поверхневих водоймищ, і які, як наслідок, викликають захворювання людей на небезпечні інфекційні хвороби, то це зовсім не те, що тішить місцевих мешканців. Як показує світова практика, перш за все, слід виховувати в людях культуру збирання продуктів життєдіяльності своїх улюбленців. Для людей це психологічна перешкода, вони не призвичаїлися до такого, для них це незручно. Отже, на сьогодні, існує нагальна потреба в наявності вигульних майданчиків на території житлової забудови. Це б дозволило не лише покращити муніципальну екологію, а й допомогло б виховати культуру вигулу собак. Проектом передбачено придбання та встановлення обладнання для такого майданчику на мікрорайоні «Східний-2,3» у Довгинцівському районі, який стане спеціальним місцем для вигулу та виховання слухняності керованої міської собаки. Інноваційною складовою проекту є прищеплення навичок прибирання продуктів життєдіяльності тварин за рахунок встановлення спеціальних урн та забезпечення дог-пакетами.

     

    Перелік укрупнених заходів проекту:

  1. Скласти план – графік з реалізації заходів проекту.
  2. Здійснити пошук партнерів проекту.
  3. Провести поетапні необхідні види робіт у відповідності до плану реалізації проекту.
  4. Підвести підсумки реалізації проекту та обговорити з громадою мікрорайону його подальший розвиток.

    Очікувані результати проекту:

  1. Створення умов для дотримання правил утримання домашніх тварин з метою поліпшення комфортності проживання мешканців мікрорайону.
  2. Покращання показників муніципальної екології за рахунок зменшення забруднення території житлового мікрорайону продуктами життєдіяльності тварин.
  3. Виховання культури вигулу собак та практики збирання та викидання екскрементівю
  4. Зменшення кількості конфліктних ситуацій, пов’язаних з вигулом собак.
  5. Створення спеціального місця для вигулу та виховання слухняності керованої міської собаки.

    Обсяг коштів та джерела фінансування:

Загальний бюджет проекту складає 360 536 грн. Фінансування проекту планується за рахунок коштів конкурсу «Громадський бюджет» 322 980 грн., а також за рахунок власного внеску організації – учасника конкурсу та його партнерів 37 556 грн., що складає 10,4% від загального бюджету проекту.

 

Місце реалізації проекту - Довгинцівський район.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради