Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Створення спортивно-патріотичного клубу `Стимул` на базі КЗШ №102 (автор проекту - Інгулецька територіальна організація ветеранів м. Кривого Рогу)

Автор проекту - Інгулецька територіальна організація ветеранів м. Кривого Рогу

 

В контексті  нових викликів, що постали перед країною, виникає потреба щодо  внесення змін до проведення виховної роботи серед дітей та учнівської молоді. Події останнього часу показали, що постає нагальна проблема створення умов для розвитку спорту та ведення здорового способу життя, активізації спортивно-патріотичної та спортивно-оздоровчої роботи в школі, залучення підростаючого покоління та небайдужої громади Криворіжжя до участі у шкільних, районних, міських та обласних заходах, розвитку спортивних секцій та клубів національно-патріотичного змісту. Саме тому у школі має бути створений спортивно-патріотичний осередок інноваційних умов для всебічного розвитку підростаючого покоління, формування у  молоді високої суспільної та громадянської свідомості, почуття гордості за свою Батьківщину шляхом модернізації і запровадження нових сучасних технологій та обладнань.

Проектом планується здійснити наступні заходи:

1. Створення бази даних та інформаційно-просвітницька кампанія.

2.  Ремонт приміщення спортивної зали КЗШ №102 для створення клубу «Стимул».

3. Оновлення матеріально-технічної бази школи щодо започаткування роботи клубу.

4. Проведення оцінювання ефективності та успішності проекту.

Виконання проекту дозволить:

 - створити оптимальні умови  для розвитку спорту та ведення здорового способу життя;

- модернізувати приміщення спортивного залу школи, привести його у відповідність з вимогами часу;

- розширити спектр засобів національно-патріотичного виховання, фізичного розвитку у навчально-виховному процесі, який буде створений на базі закладу (секції волейболу, футболу, «Групи підтримки»; гуртків «Школа безпеки», «Група здоров’я»,  тощо);

 - підвищити взаємодію педагогічного колективу,шкільного дитячо-юнацького об‘єднання «Світанок» з Інгулецькою територіальною організацією ветеранів.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту:

Джерела його фінансування:

225 288,00  грн.– кошти Фонду конкурсу;

25 032,00 грн.– кошти учасника конкурсу.

Організаціями-партнерами, співвиконавцями проекту виступатимуть Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №102 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (додаток 1).

фрмування особистості, як УСПІШНОЇ так і дозволить в подальшому навчанні в школі, дитині легко орієнтуватися у виборі життєвого шляху.

 

 


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради