Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

`Садочок майбутнього` - створення центру формування Успіху Дитини (автор проекту - Семенова Тамара Іванівна)

Автор проекту - Семенова Тамара Іванівна.

 

    В порівнянні з 2014 – 2015 навчальним роком збільшується кількість дітей батьки яких бажають залишити дитину 6 – років в дитячому садочку ще на  рік 2015 – 2016 н/рік. Головна причина – батькам зручно утримувати дитину в закладі 10-12,5 годин в день де створені всі умови не лише для їх утримання,  але й для їх розвитку і виховання. Тому КДНЗ№183, де майже 70% дітей, батьки яких працюють на металургійному підприємстві міста своїм пріоритетним завданням вважає створення в закладі таких умов для розвитку малюків, щоб це відповідало не лише бажанням батьків, у яких в умовах сьогодення залишається мало часу для дітей, але й забезпечувало високий рівень їх  розвитку і орієнтованість на Успіх в житті .

   В досягти даної мети можливо шляхом:

- об’єднання спільних зусиль з батьками, громадськими організаціями духовенством, формування разом з ним філософії Успішності дитини

- Залучення до роботи з малюками фахівців з хореографії, англійської мови, карате, дитячої йоги, малювання, музики і співів, тощо.

- створення експериментального майданчика «Первинна профорієнтація дошкільнят через гру»

- створення  комп’ютерних програм для малюків та їх батьків, запровадження щоденних  Успішності Дитини

  Реалізація даного проекту дозволить організувати в дошкільних закладах освіти міста роботу,  направлену на формування особистості як УСПІШНОЇ, а раннє виявлення творчого потенціалу дитини, дозволить в подальшому навчанні в школі, обрання гуртків, та орієнтації у виборі життєвого шляху і необхідних для цього знань.

   На впровадження проекту необхідно 150 000 грн.,  в том числе 135 000 грн. за рахунок фонду конкурсу, з яких 10% - 15 000 гривень буде профінансовано за рахунок благодійних коштів, залучених при допомозі «Берегиня душі».

   Реалізація даного проекту дозволить організувати в дошкільних закладах  освіти місті. Направлену на формування особистості, як УСПІШНОЇ так і дозволить в подальшому навчанні в школі, дитині легко орієнтуватися у виборі життєвого шляху.

 

Місце реалізації проекту - Довгинцівський район.

 


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради