Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Стрітбол-центр (автор проекту - Болотніков Андрій Володимирович)

 Автор проекту - Болотніков Андрій Володимирович.


      Спорт відіграє важливу роль в житті кожної людини і суспільства взагалі, а його масовість, популярність, високий рівень розвитку в державі є ознакою здорової нації.       Серед найбільш гострих проблем Кривого Рогу - різке погіршення стану здоров'я дітей та молоді, котрі схильні до негативних впливів навколишнього середовища і найчастіше неправильно організовують своє дозвілля.

  Даний проект є актуальним і сучасним. Основною його проблемою є необхідність створення сучасного спортивного майданчика, який відповідає вимогам безпеки, належне його використання для потреб дитячо –юнацького спорту, спорту вищих досягнень, для потреб масового спорту, створення умов для впровадження здорового способу життя та відпочинку .

  Стрітбол (англ. Streetball) - вуличний баскетбол. З'явився в 1950-х рр. в США. Від звичайного баскетболу відрізняється кількістю гравців - їх 3, і зоною гри - половиною баскетбольного ігрового поля.

Запропонований проект для Кривого Рогу - це діти, підлітки і дорослі люди,  які матимуть можливість проміняти соціальні пороки на дні і ночі з м'ячем і друзями.         Стрітбол захоплює, він виховує в людині систему цінностей, він приносить задоволення.

Такий майданчик стане відмінним стимулом організовувати змагання, що тільки сприяє популяризації здорового способу життя. Це - відмінна альтернатива крамничках біля під'їздів.

  Проект має соціально – економічну спрямованість, є реальна можливість його виконання. В умовах  реалізації, проект матиме позитивний вплив на свідомість дітей, підлітків та дорослих, які зможуть відмовитись від шкідливих звичок і будуть вести здоровий спосіб життя. В результаті організації змістовного та активного дозвілля у позаурочний час зменшиться кількість дітей групи ризику  в місті, у  мікрорайоні.

  У реалізації вищевказаних заходів зацікавлені всі учасники навчально-виховного процесу КЗШ  І– ІІІ ступенів № 119 - учні, їх батьки,  педагогічний колектив  закладу, громадськість мікрорайону Сонячний.

  Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту – 555 138,89 грн., в тому числі за рахунок коштів міського бюджету 499625,00 грн, за рахунок авторів проекту 55 513,89 грн.

 

Місце реалізації проекту - Саксаганський район.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради