Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Нове віконце зігріє як сонце (заміна дерев`яних вікон на металопластикові блоки у Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №41 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (автор проекту - Якубів Наталя Володимирівна)

Автор проекту - Якубів Наталя Володимирівна  Актуальність проекту. В умовах модернізаційних змін в освітньому просторі важливого значення набуває підвищення ефективності роботи, спрямованої на збереження здоров’я і працездатності учасників навчально-виховного процесу. Робота навчального закладу не може вважатися високоефективною, якщо на першому місці не стоятиме питання створення умов, спрямованих на збереження як життя і здоров’я дітей, так і працівників закладу.

  Розуміючи важливість навчального та виховного процесу для учнів Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41, виникла проблема збереження тепла та економії бюджетних коштів шляхом впровадження енергозберігаючих технологій – заміни вікон на металопластикові. Це дасть змогу підвищити температурний режим у навчальному закладі, уникати перепадів температури між класними кімнатами та коридорами, зберігати тепло і тим самим сприятиме економії бюджетних коштів на опаленні будівлі школи.

   Перелік заходів Проекту.

1. Демонтаж існуючих дерев’яних віконних рам та віконних коробок в кам’яних стінах.

2. Установка металопластикових блоків та підвіконних дошок в будівлі школи.

3. Облицювання віконних укосів.

4. Шпатлювання укосів. Фарбування.

5. Висвітлення ходу реалізації проекту в засобах масової інформації.

6. Опрацювання щомісячних даних в період опалювального сезону та виведення економічної ефективності.

   Результатом реалізації проекту стане заміна 425 м2 старих дерев’яних вікон на сучасні енергозберігаючі металопластикові. Після реалізації Проекту у будівлі КЗШ І-ІІІ ступенів №41 підвищиться температурний режим в опалювальний сезон на 3-4°С. Якості металопластикових вікон дозволять зберегти міські кошти на опалення приміщень за рахунок мінімальних тепловитрат склопакетів та на утримання вікон в належному стані за рахунок довговічності, стійкості до атмосферного впливу.  Підвищена звукоізоляція, енергозберігаючі властивості та захист від пилу і протягів сприятимуть збереженню здоров’я дітей та працівників навчального закладу.

 

  Загальний бюджет проекту - 497 958 грн., в тому числі за рахунок фонду конкурсу - 447 721 грн.

 

Місце реалізації проекту - Саксаганський район.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради