Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Покращення умов перебування пацієнтів та якості лікування у `Криворізькій інфекційній лікарні №1 ДОР` (автор проекту - БО `БФ Світлофор`)

 Автор проекту - БО "БФ Світлофор".

 

   Здорові діти – здорова нація! А також спокійні та щасливі батьки. На жаль, трапляються випадки коли заради збереження здоров’я дитини, змушені змінити звичні домашні умови на лікарню. Наш проект спрямований на те, щоб маленькі пацієнти, отримували належні умови перебування та якісне лікування.

   Криворізька дитяча інфекційна лікарня №1 знаходиться за адресою Металургійний район, вул. Юрія  Камінського,5, 50027. Відділення приймає діток з усіх районів міста. А також є єдиною лікарнею, що обслуговує Софіївський, Широківський, Апостолівський та  Криворізький райони. Слід зазначити, що більшість пацієнтів цього закладу не досягає 3-х річного віку, тому перебувають у відділені разом із батьками.

   В цей період розвитку, дитина найуразливіша, бо, це період надбання досвіду, що формує уявлення про навколишній світ. Тому першочергове завдання, не нашкодити фізичному та психічному розвитку малюка. Забезпечивши нормальні умови існування та взаємодії дитини з оточуючим середовищем.

 

   Перелік заходів:

  Цей проект є лише невеличкою частиною плану реконструкції лікарні, яку ми плануємо розпочати з покращення побутових умов, а саме з поточного ремонту,-заміни старих вікон на металево пластикові, енергозберігаючі, у дитячому відділенні інфекційної лікарні.

   Результати реалізації:

  Виконання проекту дасть можливість скоротити рівень тепловтрат та об’єми споживання енергоносіїв, заощадить бюджетні кошти, створить належні умови перебування пацієнтів та працівників у відділені лікарні.

Та стане початком для впровадження подальших заходів щодо створення сучасних умов лікування.

 

   Обсяг коштів та джерела фінансування:

Загальна вартість проекту 195 000 грн., з яких 175 500 грн., - за кошти конкурсу, 19 500 грн., за власні кошти благодійної організації «Благодійний Фонд «Світлофор».

 

Місце реалізації проекту – Металургійний  район.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради