Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

`Енергозбереження задля майбутнього: ефективне тепло – запорука збереження здоров ҆я дітей` (автор проекту - Каменецький Сергій Володимирович)

Автор проекту - Каменецький Сергій Володимирович.

 

За останні роки в Україні гостро постала проблема енергозбереження. Вона полягає у тому, щоб в умовах нестачі енергоресурсів використовувати відновлювальні джерела енергії, зменшити загальну кількість витрат цих енергоресурсів та заохочувати пошук нових джерел енергії. В цих реаліях кожна установа, тим паче коли йдеться про комунальний навчальний заклад, має піклуватися про енергозбереження хоча б в рамках власного функціонування.

Актуальність полягає в оснащенні навчального закладу енергозберігаючими вікнами, що призведе до створення належних умов, «ефективне тепло – запорука збереження здоров ҆я дітей».

Заміна віконних  блоків на енергозберігаючі має підвищену здатність витримувати жорсткі кліматичні навантаження, що визначає довговічність віконної конструкції. Унікальною особливістю є можливість самовентиляції, нормалізація рівня вологості, запобігання проникнення вологості у приміщення.

Проект  по заміні віконних блоків в КЗШ №19 значно покращить існуючий стан будівлі, забезпечить енергозбереження та дотримання  температурного режиму, і як наслідок, збереження здоров'я  учнів та колективу  школи.

Перелік заходів проекту:

- виготовлення  кошторисної документації  на проведення поточного ремонту  по   заміні віконних блоків; 

- акумуляція коштів громади;

- мобілізація коштів на реалізацію проекту з міського бюджету;

- проведення відбору підрядника та  виконання ремонтно-будівельних робіт;

- приймання робіт та оформлення необхідних документів.

         Результати проекту:

- покращення теплової характеристики  приміщень школи  та скорочення  втрат  тепла;

- створення належних умов навчання та виховання школярів

- в  результаті  реалізації  проекту буде замінено60вікон та дверний блокплощею170 м, встановлені відливи та відкоси в приміщеннях  їдальні, спальні, у приймальні,коридору перед їдальнею, коридору рекреації, кабінету ГПД, кабінету інформатики, кабінету медичної сестри;

- виконання  ремонтно-будівельних робіт на якісному рівні;

- активізація громадськості у вирішенні важливих соціальних проблем;

- покращення умов перебування  учнів та працівників школи у спортивній залі;

- скорочення  бюджетних коштів за оплату теплової енергії.

Загальна вартість проекту – 495  010 грн. З них 445 510 грн в рамках участі у конкурсу проектів «Громадський бюджет» та 10 % у розмірі 49 500 грн планується акумулювати шляхом залучення приватних інвестицій. ї кишки; збереження енергоресурсів, зменшення  витрати  водопостачання, яке спричиняло  старе  устаткування;  збільшення кількість дієвих санвузлів, для обслуговування усієї кількості учнів, згідно розрахунків.

  

 

Місце реалізації проекту - Саксаганський район.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради