Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Втілення заходів з енергозбереження в навчальних закладах, а саме встановлення ІТП в КЗШ №60 (вул.Українська,66) (автор проекту - Алфьоров Михайло Дмитрович)

Автор проекту - Алфьоров Михайло Дмитрович.

 

Економно витрачати теплоносій, зменшити витрати і при цьому забезпечити стабільне опалення в загальноосвітній школі, підключеної до центральної опалювальної системи, цілком реально. З цією метою потрібно провести модернізацію існуючої системи теплопостачання. Одним з найважливішим заходом цієї модернізації є заміна старої елеваторної системи на сучасний індивідуальний тепловий пункт з  теплообмінником та часткова заміна труб опалення на сучасні поліпропіленові. Подолати проблемні сторони централізованого опалення можна. Для цього використовуються теплові пункти.

 

перелік заходів:

Отримання технічних умов на встановлення ІТП, розробка та експертиза проектно-кошторисної документації, часткова заміна труб опалення та запірної арматури.  Встановлення індивідуального теплового пункту з теплообмінником та модулем передачі даних. 

 

результати реалізації:

  • при введенні ІТП, майже на 30% скорочуються витрати тепла,
  • Система опалення школи буде збалансованою,
  • Зменшуються витрати на теплоізоляцію та інші матеріали,
  • Налаштування параметрів постачання тепла в залежності від побажань споживача.

обсяг коштів та джерела фінансування:

Загальний обсяг фінансування проекту складає 485 000 грн. Фінансування планується здійснити 436 500  грн. – за рахунок конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет», 48 500 грн. – за рахунок коштів автору проекту.

 

Місце реалізації проекту – Центрально-міський район.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради