Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Встановлення ІТП, як впровадження енергозберігаючих заходів в КЗШ №65 (вул.Степана Тільги, 63) (автор проекту - Кравченко Сергій Олександрович)

Автор проекту - Кравченко Сергій Олександрович

 

    Коли мова заходить про модернізацію існуючих систем теплопостачання, обов'язковим заходом є необхідність заміни застарілих теплових пунктів на більш сучасні індивідуальні теплові пункти з  теплообмінником. ІТП допомагають не тільки розподіляти тепло в приміщенні школи, їх автоматика забезпечує постійні комфортні умови в приміщенні з урахуванням температури повітря зовні. При цьому контролери стежать за економним витрачання енергоресурсів на опалення та дистанційно передають дані роботи системи ІТП.

   Від ІТП залежать витрати тепла, а відповідно, і рахунки які сплачуються з бюджету міста.

   Перелік заходів:

Отримання технічного завдання, розробка та експертиза проектно-кошторисної документації. Модернізація системи теплового пункту КЗШ №65, а саме встановлення індивідуального теплового пункту з сучасним енергоефективним обладнанням, теплообмінником та системою контролерів з функцією передачі даних роботи ІТП. Також перелік заходів включає часткову заміну трубопроводів системи опалення та запірної арматури.  

 

результати реалізації:

Реалізувавши даний проект ми отримаємо:

  1. Наявність сучасного теплового пункту та засобів автоматики що дає можливість регулювати температуру теплоносія в  опалювальній мережі, збільшувати або зменшувати витрату теплової енергії по годинах доби, задавати  необхідні параметри по тиску в системі, що виключають можливість аварійних ситуацій. Часткову заміну трубопроводів опалення та запірної арматури.
  2. Загальну економію витрат на опалення 20-30% в опалювальний період.

обсяг коштів та джерела фінансування:

 

Загальний обсяг фінансування проекту складає 490 000,00 грн. Фінансування планується здійснити:

  1. 441 000,00 грн. – за рахунок конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет»
  2. 49 000,00 грн. – за рахунок коштів автору проекту.

Місце реалізації проекту - Довгинцівський район.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради