Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

`Тепла школа – здорове покоління` (заміна дерев’яних рам на металопластикові блоки та старих радіаторів на нові алюмінієві радіатори у Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №21) (автор проекту - Варич Юрій Михайлович)

Автор проекту - Варич Юрій Михайлович.

 

   «Тепла школа – здорове покоління» (заміна дерев’яних рам на металопластикові блоки та старих радіаторів у Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №21 Криворізької міської ради Дніпропетровської області) (далі - Проект).

   Актуальність проекту. В 2017 році школі виповнюється 40 років. За час роботи школи віконні блоки прийшли в повну непридатність. Причиною такого стану є те, що під час будівництва школи були відсутні технології просочування деревини проти попадання вологи та попередження розвитку гнильних процесів. Також в 70-тих  роках в країні були відсутні технології з герметизації вікон під час скління.

   Як результат - вікна втратили свої теплозберігаючі здатності – рами, підвіконники протрухли, наявні наскрізні щілини, скло у віконних рамах просідає, що спричиняє велику витрату теплової енергії під час опалювального періоду та несе можливу загрозу травмування учнів під час навчального процесу. Заміна вікон на енергозберігаючі металопластикові та радіаторів дозволить як зменшити тепловтрати будівлі так і покращити мікроклімат в навчальних приміщеннях.  

    Розуміючи важливість навчального та виховного процесу для учнів Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21, виникла проблема збереження тепла та економії бюджетних коштів шляхом впровадження енергозберігаючих технологій – заміни вікон на металопластикові, та заміна старих радіаторів на нові алюмінієві. Це дасть змогу підвищити температурний режим у навчальному закладі, уникати перепадів температури між класними кімнатами та коридорами, зберігати тепло і тим самим сприятиме економії бюджетних коштів на опаленні будівлі школи.

   

Перелік заходів Проекту.

  1. Демонтаж існуючих дерев’яних віконних рам та віконних коробок в кам’яних стінах.
  2. Установка металопластикових блоків та підвіконних дошок в будівлі школи.
  3. Облицювання віконних укосів.
  4. Шпатлювання укосів. Фарбування.
  5. Заміна старих радіаторів на алюмінієві  батареї опалення
  6. Висвітлення ходу реалізації проекту в засобах масової інформації.
  7. Опрацювання щомісячних даних в період опалювального сезону та виведення економічної ефективності.

Результатом реалізації проекту стане заміна 210 м2 старих дерев’яних вікон на сучасні енергозберігаючі металопластикові, що складає,  13 шт вікон та заміна нових батарей - 200 секцій в їдальні та 200 секцій в вестибюлі. Після реалізації Проекту у будівлі КЗШ І-ІІІ ступенів №21 підвищиться температурний режим в опалювальний сезон на 5-6°С. Якості металопластикових вікон дозволять зберегти міські кошти на опалення приміщень за рахунок мінімальних тепловитрат склопакетів та на утримання вікон в належному стані за рахунок довговічності, стійкості до атмосферного впливу.  Підвищена звукоізоляція, енергозберігаючі властивості та захист від пилу і протягів сприятимуть збереженню здоров’я  дітей та працівників навчального закладу.

 

Загальний бюджет проекту - 500 000 грн., у тому числі за рахунок фонду конкурсу - 450 000 грн.

 

Місце реалізації проекту - Саксаганський район.

 

 


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради