Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

`Створення Центру інклюзивного бібліотечного обслуговування людей з особливими потребами `Культурний світ без меж` на базі бібліотеки-філіалу №24 КЗК `Міська бібліотека для дорослих` КМР (автор проекту - ГО `Криворізька міська асоціація депутати органів

Автор проекту - ГО "Криворізька міська асоціація депутати органів місцевого самоврядування"

  

   Проект створення Центру інклюзивного бібліотечного обслуговування людей з особливими потребами «Культурний світ без меж» на базі бібліотеки-філіалу №24 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР направлений на реалізацію у Саксаганському районі громадської ініціативи щодо створення умов для рівного безперешкодного доступу до документно-інформаційних ресурсів, знань і культурного надбання людей з особливими потребами. Відповідно до Стратегії розвитку міста Кривого Рогу на період до 2025 року, бібліотеки повинні перетворитись на сучасні культурно-просвітницькі центри й соціокультурні простори, що сприятиме підвищенню іміджу бібліотек, наблизить їх до громади, дасть змогу кожному члену громади незалежно від віку, статі, фаху, власних можливостей реалізувати свій особистісний потенціал в соціально-культурному просторі та гармонійно розвиватися.

 

    Для реалізації зазначеного проекту в бібліотеці необхідно виконати заходи: встановити пандус, широкі вхідні двері з можливістю в'їзду інвалідної коляски, придбати оргтехніку (мультимедійний екран з проектором), виконати частковий поточний ремонт приміщення бібліотеки ( ремонт підлоги, заміна 9 вікон на металопластикові), придбати книги з шрифтом Брайля.

 

    В результаті реалізації цих заходів очікується створення комфортних умов для бібліотечного обслуговування користувачів з особливими потребами, з метою запобігання їх дискримінації в процесі самовиховання, творчої реалізації, навчання та розвитку особистості.

 

     Обсяг коштів, яких потребує реалізація проекту – 200 000 грн. (двісті  тисяч гривень), джерела фінансування: фонд конкурсу – 180 000 грн. та кошти заявника – 20 000 грн.

 

Місце реалізації проекту - Саксаганський район.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради