Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

`Друге життя скверу по вулиці Кармелюка` в Інгулецькому районі м. Кривого Рогу (автор проекту - ГО `Інгулецька районна організація міста Кривого Рогу ВГВОІ `Союз Чорнобиль України`)

Автор проекту - ГО "Інгулецька районна організація міста Кривого Рогу ВГВОІ  "Союз Чорнобиль України".   

 

  Візитною карткою району є його благоустрій. Рівень благоустрою району, упорядкування та його санітарний стан є одним із чинників, який визначає його екологічний стан, оцінку роботи районної влади та рівень участі територіальної громади у вирішенні проблемних питань в цьому напрямку.

     Благоустрій та екологічна ситуація району - «дзеркало», в якому відбивається рівень соціально-економічного його становища, тому не випадково благоустрій займає одне з провідних місць у політичному та громадському житті суспільства.

Із розвитком міста стають особливо актуальні питання, спрямовані на покращення соціального середовища й Інгулецького району.

   Проект «Друге життя скверу по вулиці Кармелюка»» — приклад взаємодії влади і суспільства, який є дуже актуальним і має за мету досягти високих соціальних результатів на прикладі виконання робіт з благоустрою на території скверу по вул. Кармелюка. Метою цього проекту є не лише покращення естетичного вигляду об’єкту благоустрою, а й зміна ставлення людей до історії та формування громадянської свідомості, виховання відповідальних громадян.

    Завданням зазначеного мініпроекту є розробка та впровадження заходів з закладення алеї пам’яті з установкою пам’ятних плит,  благоустрою, спрямованого на покращення зовнішнього вигляду скверу, шляхом заміни існуючої тротуарної плитки та бордюрного каменю пішохідних алей, встановленню освітлення скверу, висадження дерев і кущів, квітників.

  Загальний бюджет проекту складає 556 000 грн. Фінансування витрат, пов’язаних із реалізацією цього проекту, передбачається: за рахунок організаторів конкурсу – 500 000 грн., учасника конкурсу – 56 000 грн.

 

 

 

 

 

 


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради