Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Покращення умов відпочинку учасників бойових дій та учасників АТО на базі відпочинку `Окунь` (автор проекту - громадська організація `Всеукраїнська асоціація учасників бойових дій та ветеранів антитерористичної організації`)

Автор проекту - громадська організація "Всеукраїнська асоціація учасників бойових дій та ветеранів антитерористичної організації". 

 

  Наша організація  Асоціація учасників бойових дій та ветеранів АТО бачить актуальність створення в нашому місті реабілітаційного центру для ветеранів АТО та їх сімей.

 Основна мета – це створення умов комфортного відпочинку та оздоровлення учасників бойових дій та членів їх сімей. Для цього необхідно спільними зусиллями наших організацій, Криворізького міськвиконкому та суспільства на базі відпочинку «Окунь» відремонтувати та модернізувати ряд будівель , споруд, пірсів та пляжів.

 

 Актуальність – на теперішній час у м. Кривий Ріг кількість демобілізованих воїнів зони АТО складає більше 3 тис.чоловік. Для цього необхідно організувати (сімейний) відпочинок, що сприятливо відіб’ється на  морально  та психологічному стані суспільства в цілому.

  Цей проект  - це лише мала частина внеску в велетенську програму будівництва та реконструкції реабілітаційного центру.                                                                                                                                       

В межах проекту плануються наступні заходи:

  1. Проведення тендера для виявлення кращого постачальника меблів
  2. Закупівля меблів
  3. Доставка меблів на місце призначення
  4. Монтаж меблів
  5. Контроль та обслуговування

Очікувані результати проекту:

Відновлення бази відпочинку «Окунь», створення на її території реабілітаційного центру для учасників бойових дій та ветеранів АТО.

 

Обсяг коштів та джерела фінансування:

Фінансування проекту планується за рахунок коштів конкурсу «Громадський бюджет» - 187 500 грн. , а також за рахунок власного внеску організації – учасника конкурсу та його партнерів – 62 500 грн.,загальний бюджет проекту 250 000 грн.

 

 


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради