Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

`Шлях до олімпійських висот починається з вулиці` (мкр. Ювілейний, 1 – 1а) (автор проекту - Морозова Людмила Василівна)

Автор проекту - Морозова Людмила Василівна.


  Актуальність проекту.   Саксаганський район є одним з густонаселених районів міста Кривого Рогу, в якому мешкають люди різного віку, які у вільний від навчання й роботи час, потребують змістовного дозвілля та зайнятості.

  На фоні останніх подій, що сталися в нашій країні, все більше і більше підростаючого покоління, молоді та людей похилого віку звертаються до здорового способу життя, до занять фізкультурно-оздоровчого і спортивно-масового напрямку, де спорт є альтернативою шкідливим звичкам,  ліками від комп’ютерної залежності та початком шляху до нових олімпійських висот.

  В районі проводиться безліч спортивно-масових заходів і змагань серед населення всіх вікових категорій: районні змагання серед учнів закладів освіти за програмою спортивних ігор «Олімпійські надії», серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, під час канікулярного періоду спартакіада серед дітей, підлітків і молоді «Юність», районні змагання та спартакіада серед колективів фізичної культури підприємств, установ, організацій та закладів, показові майстер-класи спортсменами розрядниками з видів спорту, районні змагання допризовної молоді, відкриті районні спортивно-масові заходи та змагання з нагоди районних, міських і державних свят. Взагалі в районі до занять фізкультурно-оздоровчого і спортивно-масового напрямку задіяні понад 20 тисяч чоловік.

  За результатами міського конкурсу на кращу підготовку спортивної бази і організації на ній фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових заходів і змагань, фізкультурна організація Саксаганського району впродовж шести років твердо утримує ІІ місце.

  Ні для кого не секрет, що спортивна база району за місцем мешкання населення була сформована в часи будівництва мікрорайонів. І, навіть, щорічні спроби, під час місячника з благоустрою, впорядкувати застарілі спортивні майданчики не можуть врятувати металеві конструкції від щоденної їх експлуатації, іржі та злочинного недалекоглядного недбальства у використанні громадського майна (не моє, не жалко), яке потребує значного оновлення, ремонту, а місцями, навіть і реконструкції. На превеликий жаль в міському бюджеті поки що не передбачені кошти на їх утримання.

  І дякувати Богу, що потреби людей можуть бути почутими завдяки проведенню конкурсу проектів міського розвитку «Громадський бюджет» з залученням небайдужих до даної проблеми благодійних фондів, волонтерів та бізнесменів.

  Фонд конкурсу 499 013 грн., за рахунок фонду конкурсу – 448 970 грн., власний внесок – 50 043 грн.

 

Місце реалізації проекту - Саксаганський район.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради