Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Відновлення кухонного обладнання у дитячому садку на базі КДНЗ № 250 (автор проекту - Страцинська Ганна Олександрівна)

Автор проекту - Страцинська Ганна Олександрівна.

 

  Перший заклад, який відвідують діти – це дитячий садок. Вони там граються, розвиваються, проводять більшість свого часу. Тому, дуже важливо,  що дитина буде їсти. Звісно, за якістю слідкують повар, але дуже важко готувати смачні та корисні блюда, якщо обладнання на кухні старе та зношене. Гарна побутова техніка потребує чималих коштів, але вона обов’язково виправдає усі витрачені кошти на її покупку.

   Нині у дитячих садках обладнання, на якому готуюсь їжу для наших діток дуже старе, його було встановлене ще 30-40 років тому. Витяжки працюють погано.

 

  Перелік заходів:

- закупка нового обладнання;

- встановлення нового кухонного обладнання.

 

Результати реалізації:

 

Після встановлення нового обладнання, є можливість готувати смачну їжу, нові витяжки працюють гарно, тому запахи не розповсюджуються на весь садочок. Також нове енергозберігаюче обладнання дозволяє знизити енергозатрати.

 

Загальний обсяг коштів - 303 750 грн. Джерела фінансування 273 375 грн за рахунок коштів міського бюджету та 30 375 грн внесок конкурсанта на реалізацію проекту.

 

Місце реалізації проекту - Саксаганський район.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради